| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
AAAA Nowy adres
BLOGI
BLOXY
FBA - FAJNY BLOX ALLIANCE:
GAZETY I INNE:
LANDSCAPE:
MIASTA
MOJE:
NATURA 2000:
PRZYDATNE
PRZYRODNICZE:
ROŚLINY
RZECZNE STRONY
TURYSTYCZNE i INNE
WARSZAWA
Z
Tagi
środa, 24 marca 2004
Boldy dziwnie działają
w edytorze zaawansowanym
Kradzieże paraliżują kolej

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,1986580.html

Między Olsztynem a Korszami minionej nocy stanęły pociągi. Ktoś skradł sto metrów przewodów trakcji kolejowej. - Odkąd ceny metalu w skupie poszybowały w górę, złodziei ogarnia prawdziwa "gorączka złomu" - mówią oburzeni kolejarze. Pasażerowie utknęli w szczerym polu pod Łęgajnami. Na szczęście wagony były wyposażone w głośniki i kolejarze szybko poinformowali, co się stało. Obiecali, że za kilkanaście minut podstawią inny skład.
Niestety, także kolejny pociąg także utknął na torach. - Okazało się, że złodzieje odcięli trakcje na dwóch równoległych torowiskach.

---

Jak ukradną dach z sejmu RP to ja proszę o azyl w Botswanie.  

Na nieludzkiej ziemi

Zapisuję co czuję :)

Wczoraj ok. godz 21 byłem w centrum Warszawy na skrzyżowaniu Marszałkowska/Jerozolimska. Ponad 10 minut czekałem na autobus i przyglądałem się budynkom. Nie doczekałem się autobusu. Musiałem się ewakuować z tego miejsca, ponieważ mogło to się skończyć zaawansowaną depresją. Brzydota tego miejsca przekracza dopuszczalne normy. Architekci okolicznych budynków i urbaniści tego miejsca powinii być uznani za jednostki działające na szkodę narodu.

Wiosną trawę palę

Znów wiosna! Fajnie można sobie zajarać :)

Tylko dlaczego nam się tego zabrania. To nie jest wobec tego demokratyczne państwo. W wolnym kraju mogę sobie robić co zechcę!!!

----------------

Gazeta w Lublinie donosi:

Jest sposób na ograniczenie procederu wypalania traw. Rolnicy, którzy zostaną na tym przyłapami, stracą dopłaty unijne

Tylko we wtorek strażacy w naszym województwie odebrali ponad 70 zgłoszeń o palących się trawach. Na szczęście wszystkie pożary udało się w miarę szybko ugasić i nie zanotowano większych strat.

Za wypalanie traw grozi kara nagany, aresztu albo grzywny nawet do 5 tysięcy złotych. To jednak nie odstrasza amatorów wypalania.

Znacznie skuteczniejszy może okazać się sposób na walkę z wypalaniem trawy przez rolników, jaki wymyślili w nadleśnictwie Józefów. Jego leśnicy będą zgłaszali każdy taki przypadek do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a ta może pozbawić takich rolników dopłat unijnych na podstawie tego, że niewłaściwie utrzymują oni ziemię.

piątek, 19 marca 2004
skorka jeszcze raz
czy teraz jest ladniej to juz zupelnie nie wiem, ale juz coraz lepiej mi ida zmiany :)
Tobrze zmienil skorke
czy ta skorka jest ladniejsza tego Tobrze nie wie. Ale jest inna i o to chyba chodziło :)
zmiana skorki
Tobrze uznaje, ze skorka mu nie odpowiada i postanawia ja zmienic
Witaj Blogu
Prawie w samo południe Tobrze zaczyna pisać. To będzie blog o tym wszystkim co dla mnie ważne, nie ważne, średnio ważne i będzie też o dupie maryny. Z pewnością będzie tu dużo niepotrzebnych zdań, dużo ględzenia, ale skoro powstało coś takiego jak blog, skoro umożliwia się ludziom pisanie tego co im ślina na język przyniesie to chrzanię i ja będę pisał. Po co? Dlaczego? Komu to potrzebne? Nie będę wnikał. Tak widać musi być. Uwaga! Wysyłam to w świat ... raz, dwa, trzy, start
1 ... 256 , 257 , 258 , 259