Blog > Komentarze do wpisu
"ałtoportret" styczniowy

ałtoportret z nielegalną partnerką (cytat: "pci" żeńskiej). spora część komentujących mój list uważa, że jestem pedałem. zastanawia mnie gdzie tkwi problem w nauce czytania w naszym kraju.

sobota, 26 stycznia 2013, tobrze
Tagi: ałtoportret
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/01/28 11:17:17
Obstawiam, że jesteś po lewej stronie.
-
2013/01/28 12:31:17
Witam. Piszę do Ciebie gdyż chciałbym z Tobą podjąć współpracę. Jestem początkującym pisarzem. Uwielbiam to robić gdyż sprawia mi to wiele radości. Miałem tyle szczęścia, że nie długo wydaje swojego pierwszego e-booka. Odezwałem się do Ciebie ponieważ szukam osób lubiących pisać. Chciałbym stworzyć ciekawą społeczność która nawzajem by sobie pomagała.
Pomoc polegała by na wspólnym reklamowaniu naszych stron oraz tekstów. Z mojej strony mogę Ci zapewnić własny kącik w zakładce Partnerzy na mojej stronie www.pisarskie.pl
Były by tam zamieszczone wszystkie informacje na Twój temat czyli adres strony, screen, opis oraz Twoje dane (jeżeli sobie tego życzysz). Dzięki temu osoby odwiedzające moją stronę automatycznie dowiedzieli by się o Twojej. Do tego mogę zapewnić Ci odnośnik do Twojej strony, cykliczne polecanie na facebooku. Oto przykładowa zakładka - www.pisarskie.pl/partnerzy/marcin-legawiec/
Jestem pewien, że razem możemy osiągnąć wiele. Wyobraź sobie gdyby nasza społeczność liczyła kilkadziesiąt osób a pewnie będzie więcej i każda taka osoba polecała by partnerów na własnej stronie. Ruch na Twoim blogu wzrósł by kilkakrotnie a co za tym idzie miałbyś więcej czytelników, fanów, subskrybentów. Do tego moglibyśmy razem wydać Antologię którą zrobilibyśmy w formie e-booka. Wspólnie na pewno byśmy to osiągnęli. Mając większy ruch na blogu a także większe grono fanów łatwiej było by Ci wydać własną pozycję.
Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz na mój e-mail mlvesku@gmail.com Tam odpowiem Ci na wszystkie pytania.
Pozdrawiam Marcin Legawiec
-
2013/01/29 11:44:21
Zapraszam na bloga: poezjaswiatem.blogspot.com/

"Poezja to świątynia w jej chłodzie, umysł zaczyna się żarzyć, słowa to zastygłe płomienie"
-
Gość: ojo, *.wave.com.pl
2013/01/30 10:10:30
Ile masz lat? 8? że najprostrze błędy ortograficzne popełniasz? błagam facet...
-
2013/01/30 10:55:26
Problem tkwi w lenistwie i nieuctwie, którym charakteryzują się dzieciaki, jakie później stają się niemyślącymi dorosłymi. Pozdrawiam.